Svētdiena, 28. maijs

Uzņēmums

SIA „Eko Reverss” ir Eco Baltia gr­upas uzņēmums, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei.


Uzņēmums “Eko Reverss” ir viens no vadošajiem otrreizējo izejvielu vairumtirgotājiem Latvijā, kas nodrošina augstas kvalitātes ķīpoto materiālu piegādi, Eco Baltia grupas uzņēmumiem “PET Baltija”, kas ir vienīgā PET pārstrādes rūpnīca Latvijā un lielākā PET pārstrādes rūpnīca Baltijas valstīs, un “Nordic Plast”, kas ir viens no vadošajiem otrreizējo izejvielu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā un pārstrādā lietotas polietilēna LDPE plēves un HDPE cieto plastmasu, polipropilēna maisus (PP big bagus).

SIA "Eko Reverss" jau vairāk nekā 15 gadus nodrošina ar izejmateriāliem pārstrādes rūpnīcas ne tikai Latvijā, bet arī  Eiropā un pasaulē. SIA “Eko Reverss” sadarbojas ar uzņēmumiem no Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Čehijas, Slovākijas, Somijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Dānijas, Austrijas, Čīles, Ekvadoras, Panamas, Indijas, Ķīnas, Turcijas, Bulgārijas, Rumānijas, Francijas, Lielbritānijas, Itālijas, Saūda Arābijas, Norvēģijas, Beļģijas un Luksemburgas.

SIA "Eko Reverss" ir AS “Latvijas Zaļais punkts”* sadarbības partneris izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas jomā.

*Latvijas Zaļais punkts (LZP) ir ražotāju atbildības sistēma, kas nodarbojas ar izlietotā iepakojuma kā arī elektrisko un elektronisko iekārtu (EEI) un videi kaitīgo preču (VKP) atkritumu apsaimniekošanas sistēmas ieviešanu un koordinēšanu Latvijā. SIA “Eko Reverss” klienti, noslēdzot līgumu ar LZP, tiek 100% atbrīvoti no Dabas resursu nodokļu maksas un ir 100% nodrošinājuši ar otrreizējo izejvielu apsaimniekošanu saistīto normatīvo aktu izpildi.